Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 6 kg |
|---|---|
| Dimensions | 60 × 40 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Place | Parlor, study, Hotel Room |
| Model Number | shuzhiguang202401053 |
| Technics | Plain Dyed |
| Number of light sources | 5 |
| Finish | IRON |
| Warranty | 3 year warranty |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Chain Pendant |
| Style | Contemporary |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | WPD |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, ROHS |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Material | Metal |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.