Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall |
| Lampshade Color | black |
| Model Number | LJC-154 |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Finish | Acryl |
| Warranty | 24 months |
| Base Type | Wedge |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | europe |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Certification | CCC, CQC, LVD |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Switch Type | no |
| Material | Acryl |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.