Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 20 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | <60 |
| Origin | Mainland China |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | WINZSC |
| Certification | CCC, none |
| Power Source | AC |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.