Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 35 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Lampshade Color | WHITE |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | ZODOLAMP |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE, EAC |
| Power Source | AC |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Switch Type | Knob switch |
| Material | Acryl |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.