Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Place | Parlor |
| Lampshade Color | Silver |
| Model Number | WH-L01 |
| Technics | Plated |
| Number of light sources | 1 |
| Finish | other |
| Warranty | 2 years |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | ZISIZ |
| Certification | CCC |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Switch Type | Knob switch |
| Material | Glass Stone |
| Voltage | 90-260V |
| Lampshade size(diameter) | 15cm, 20cm |
| style | Style Globe Pendant Lights |
| Feature 1 | Glass ball Mirror pendant lamp |
Instock
There are no reviews yet.