Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.956 kg |
|---|---|
| Dimensions | 31 × 30 × 23 cm |
| Model Number | 2072370-G-38CM |
| Technics | Hand Knitted |
| Number of light sources | 1 |
| Warranty | 1Year |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Japan Style |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | JOYINLED |
| Certification | ce, ROHS |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Material | Bamboo & Wooden |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.