Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 57 × 34 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Place | Parlor |
| Lampshade Color | WHITE, black, Red, GRAY |
| Model Number | GDTM-E27 |
| Technics | Hand Knitted |
| Number of light sources | 1 |
| Finish | IRON |
| Warranty | 1 |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | YANKE |
| Certification | CCC, ce, UL |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Switch Type | Knob switch |
| Material | High polymer |
| Voltage | 90-260V |
| Feature | Wabi Sabi LED Pendant Lamp |
| Model | 3074 |
Instock
There are no reviews yet.