Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 4.7 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 35 × 30 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Lampshade Color | WHITE |
| Model Number | E14 Bulb |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 8 |
| Finish | IRON |
| Warranty | 3 years |
| Base Type | E14 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Chain Pendant |
| Style | Korean |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | fei guang lighting |
| Certification | ce, ROHS, UL, VDE |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Material | Metal |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.