Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 85 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Place | study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Lampshade Color | WHITE |
| Model Number | A82 |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 1 |
| Warranty | 3 years |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | MAG I CBEANS |
| Certification | CCC, ce |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | Yes |
| Switch Type | REMOTE CONTROL, Touch On/Off Switch |
| Material | aluminum |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.