Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 80 × 60 × 40 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Lampshade Color | green |
| Model Number | BK-20 |
| Technics | Painted |
| Number of light sources | 6 |
| Finish | IRON |
| Warranty | 2 Years |
| Base Type | Wedge |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Pipe Erected |
| Style | vintage |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | MDWELL |
| Certification | CCC, ce, EMC, FCC, LVD, ROHS |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 15-30square meters |
| Switch Type | Knob switch |
| Material | Metal |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.