Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 9.9 kg |
|---|---|
| Dimensions | 85 × 85 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Lampshade Color | WHITE, black, Gold, Brown |
| Model Number | JK-X1-01 |
| Technics | Wire Drawing Hanging |
| Number of light sources | > 20 |
| Finish | IRON |
| Warranty | 2Years |
| Base Type | Wedge |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | YongYing Lumin |
| Certification | CCC, ce, CQC, ROHS, VDE |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | Yes |
| Lighting Area | 15-30square meters |
| Switch Type | Knob switch, REMOTE CONTROL |
| Material | aluminum |
| Voltage | 90-260V |
| Name | Minimalist LED Pendant Chandelier Lighting |
Instock
There are no reviews yet.