Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.685 kg |
|---|---|
| Dimensions | 30 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Luminous Flux | <60 |
| Place | study, Master Bedroom, other bedrooms |
| Model Number | YMMY-40008888 |
| Technics | Hand Knitted |
| Number of light sources | 1 |
| Warranty | 1Year |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Style | Japan Style |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | STDJHong |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 3-5square meters |
| Material | Bamboo & Wooden |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.