Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 125 × 23 × 10 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Technics | Plain Dyed |
| Finish | Brushed Nickel |
| Warranty | 1 years |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | No |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Material | PVC/Plastic |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.