Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 87 × 87 × 17 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Place | Parlor, study, Master Bedroom, other bedrooms, Hotel Hall, Hotel Room |
| Lampshade Color | black, Gold |
| Model Number | LF-1530 |
| Technics | Forged |
| Finish | IRON |
| Warranty | 2Years |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | LEFAN |
| Certification | CCC, ce, UL |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | Yes |
| Lighting Area | 15-30square meters |
| Switch Type | Knob switch, REMOTE CONTROL |
| Material | aluminum |
| Voltage | 90-260V |
Instock
There are no reviews yet.