Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 5 × 15 × 15 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | Assembly |
| Place | Master Bedroom, other bedrooms, study |
| Model Number | LE-GL-5W-G(G45) |
| Technics | Hand Knitted |
| Number of light sources | 1 |
| Finish | Black plug, switch and lamp socket |
| Warranty | 1 Year |
| Base Type | e27 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | vintage |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | Incandescent Bulbs |
| Brand Name | REACHYEA |
| Certification | VDE, ce |
| Power Source | AC |
| Is Dimmable | Yes |
| Lighting Area | 5-10square meters |
| Switch Type | Dimmer Switch |
| Material | PVC/Plastic |
| Voltage | 220V, 250v |
| Plug | Europe |
| Switch | Dimmer switch |
| Application | Table lamp and hanging lamp |
Instock
There are no reviews yet.