Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 3.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 165 × 10 × 7 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Installation Method | self-contained |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Model Number | JGXDL1218 |
| Origin | Mainland China |
| Installation Type | Cord Pendant |
| Style | Modern Style |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Pendant Lights |
| Light Source | LED bulbs |
| Brand Name | TES |
| Certification | CCC |
| Power Source | AC |
| Lighting Area | 10-15square meters |
| Voltage | 90-260V |
| Usage 1: | Restaurant Lights |
| Usage 2: | Desk Chandelier |
| Usage 3: | dining room chandelier |
| Usage 4: | kitchen pendant lights |
Instock
There are no reviews yet.