Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 7 × 7 × 7 cm |
| Model Number | Spring |
| Warning | Be careful to install |
| Gender | Unisex |
| Features | Diecast |
| Type | Toy Submachine Gun, long (25N), 7KG, 9KG, 12KG |
| Material | Metal, Imported Piano Wire |
| Age Range | > 14 years old |
| Color | silver |
| Item Size | 108mm |
| Package included | 1 x Spring |
Instock
There are no reviews yet.