Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.963 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 15 × 5 cm |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 1year |
| Style | Contemporary |
| Certification | ce, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | DUNDUN |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 90-260V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.