Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.408 kg |
|---|---|
| Dimensions | 36 × 13 × 8 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Features | 10 Brightness Levels |
| Finish | Brushed Stainless |
| Model Number | H201 |
| Material | PP/Plastic |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE, EAC |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Shade Type | ABS |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | LOOPITYS |
| Body Material | ABS, STAINLESS STEEL |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.