Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.572 kg |
|---|---|
| Dimensions | 35 × 11 × 6 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Features | Double Head table light |
| Finish | Brushed Nickel |
| Model Number | LED Clip Desk Lamp |
| Material | aluminum |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 1 year |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Body Material | ABS, aluminum |
| Voltage | 90-260V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.