Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.417 kg |
|---|---|
| Dimensions | 43 × 14 × 5 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Features | Computer Screen Hanging Light |
| Material | PVC/Plastic |
| Style | Contemporary |
| Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | newstyle |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.