Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.253 kg |
|---|---|
| Dimensions | 44 × 6 × 4 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | US |
| Is Smart Device | no |
| Features | Rechargeable |
| Material | PP/Plastic |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Warranty | 1 yaer |
| Base Type | None |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Shade Type | Shadeless |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | Feimefeiyou |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 90-260V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.