Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.708 kg |
|---|---|
| Dimensions | 32 × 17 × 16 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | EU |
| Is Smart Device | no |
| Features | Flexible Led Desk Lamp |
| Model Number | Flexible Led Desk Lamp |
| Material | Metal |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Style | Modern Style |
| Certification | ce, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Shade Type | IRON |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Brand Name | COOINJOY |
| Body Material | IRON |
| Voltage | 220V |
Instock
There are no reviews yet.