Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.15 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 8 × 17 cm |
| Is Smart Device | no |
| Material | PP/Plastic |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Style | Modern Style |
| Certification | ce, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Shade Type | ABS |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | lessdot |
| Body Material | ABS, PVC, Plastic |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Features1 | LED Reading Desk Lamp |
| Features2 | Portable Desk Lamp |
| Features3 | USB Charging Table Light |
| Features4 | Touch Dimming Learn Eye Protection Light |
| Features5 | Room Office Lighting |
| Features6 | Desk Lamp |
| Features7 | Table Light |
| Features8 | Desktop lamp |
| Features9 | Desk |
Instock
There are no reviews yet.