Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.188 kg |
|---|---|
| Dimensions | 27 × 5 × 5 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Certification | ce, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | ggbingo |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.