Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.146 kg |
|---|---|
| Dimensions | 16 × 14 × 6 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | EU |
| Is Smart Device | no |
| Features | Support stand and clip modes |
| Finish | None |
| Model Number | Mini Clip Lamp |
| Material | PP/Plastic |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 12 months |
| Base Type | None |
| Style | Modern Style |
| Certification | ce, FCC, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Shade Type | Shadeless |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | BASEUS |
| Body Material | ABS, PC |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.