Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 8 × 8 cm |
| Is Smart Device | no |
| Features | easy to DIY |
| Finish | Polished Chrome |
| Model Number | SUFI-DiaM4.8 |
| Material | Metal |
| Switch Type | None |
| Warranty | 4 Years |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC |
| Origin | Mainland China |
| Shade Type | IRON |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Brand Name | LCFOCUS |
| Voltage | 36V |
| Light Source | Energy Saving |
| Outer Diameter | 4.8mm |
| Screw | Inner M4 |
| Color | Silver |
Instock
There are no reviews yet.