Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.21 kg |
|---|---|
| Dimensions | 13 × 7 × 6 cm |
| Features | Reading Desk Night Light |
| Model Number | 1170 |
| Material | PP/Plastic |
| Switch Type | REMOTE CONTROL |
| Warranty | 1 year |
| Style | Modern Style |
| Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Shade Type | ABS |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Function 1 | USB Rechargeable Table Lamp |
| Function 2 | Desk Lamp Office Study LED Lights |
| Function 3 | Magnetic Dimming Protect Eyes Bedroom Night Lamp |
| Function 4 | LED Night Light USB Rechargeable Table Lamp |
| Function 5 | Desk Lamp Office Study Lights |
| Function 6 | Magnetic Dimming Protect Eyes Bedroom Lights |
Instock
There are no reviews yet.