Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Luminous Flux | 2000-82000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | EU |
| Is Smart Device | no |
| Features | LED Desk Lamp |
| Finish | Polished Chrome |
| Model Number | Usb Desk Lamp |
| Material | Acryl |
| Switch Type | None |
| Warranty | 1 year |
| Base Type | None |
| Style | Contemporary |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC |
| Shade Type | Shadeless |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | CANMEIJIA |
| Voltage | 12V |
| Light Source | Energy Saving |
| Name | LED Monitor Light |
| Features 1 | Monitor Hanging Light For Computer PC |
| Features 2 | Stepless Dimming |
| Features 3 | USB Powered Led Light |
| Features 4 | LED Monitor Light |
| Features 5 | Monitor screenbar light |
| dimension | 33CM 44CM 40CM 60CM |
Instock
There are no reviews yet.