Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 49 × 19 × 19 cm |
| Plug Type | US |
| Is Smart Device | YES |
| Features | Decorative, Eye Protection, LED |
| Model Number | MIJIA MJTD01SYL |
| Material | Alloy |
| Switch Type | Knob switch |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, CQC, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Shade Type | ABS |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | XIAOMI |
| Body Material | PC |
| Light Source | LED bulbs |
| Rated voltage | 100-240V |
| Color temperature range | 2600 – 5100K |
| Table lamp input | 12V / 1.0A |
| Color rendering index | Ra95 |
| Lifetime | 25000h |
| Wireless connection | Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n 2.4GHz, Bluetooth 4.2 BLE |
| Support Platforms | Android 4.4 or iOS 9.0 and above |
| Rated Power | 9W |
| Luminous Flux | 520lm |
| Product Weight | 800g |
Instock
There are no reviews yet.