Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 47 × 30 × 25 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | US |
| Is Smart Device | no |
| Features | Children's Room Baby Room Table Lamps LED Cute Unicorn Lamp |
| Finish | IRON |
| Model Number | N-TL14 |
| Material | Metal |
| Switch Type | Knob switch |
| Warranty | 2 Years |
| Base Type | e27 |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce |
| Origin | Mainland China |
| Shade Type | Fabric |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | Qing An ZQZ |
| Body Material | IRON, PC |
| Voltage | 90-260V |
| Light Source | LED bulbs |
| Key words | Children's Room Baby Room Table Lamps LED Cute Unicorn Lamp |
| Applicable to | Children's room bedside baby room nursery boy and girl bedroom reading study |
Instock
There are no reviews yet.