Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.325 kg |
|---|---|
| Dimensions | 26 × 8 × 7 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | YES |
| Features | Multifunctional |
| Model Number | led desk lamp |
| Material | PVC/Plastic |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 2 years |
| Style | Contemporary |
| Certification | ce, EMC, LVD |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | SeaSoar Smart |
| Body Material | Plastic |
| Voltage | 5V |
| Light Source | Energy Saving |
| Feature1 | Bluetooth audio |
| Feature2 | Alarm/Clock |
| Feature3 | Three color temperatures |
| Feature4 | LED desk lamp |
Instock
There are no reviews yet.