Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 18 × 17 × 10 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Features | LED Desk/Table Soft Hose Lamps Base Case Kits |
| Finish | Polished Chrome |
| Model Number | LED-3853 |
| Material | aluminum, Aluminum |
| Switch Type | Knob switch |
| Warranty | 50, 000Hours |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Certification | CQC, ce, ROHS, CCC |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Shade Type | Clear Glass |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Brand Name | Umaked |
| Body Material | aluminum, ABS, Plastic |
| Voltage | 220V |
| Light Source | LED bulbs |
| Item | LED Table Lamp Hose Light Spotlight Clip Light Aluminum lamp Heads |
| Size | Dia 54x21mm |
| Color | Sliver/Black |
| Usage | For led table lamp fleixble holder Clamp lamp, Ceiling lamp, Spotlight |
| Screw Type | Out M8 (All Screw Pitch it is 1.0mm) |
| Power | 3W 5W 7W |
Instock
There are no reviews yet.