Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 30 × 20 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Features | Creative Iron LED Desk Light |
| Finish | IRON |
| Model Number | 0jc109 Creative Iron LED Desk Light |
| Material | Metal |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Warranty | 1 year |
| Base Type | e27 |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce, CQC, EMC, FCC, GS, LVD, pse, ROHS, SAA, UL, VDE, EAC |
| Origin | Mainland China |
| Shade Type | IRON |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Body Material | IRON |
| Voltage | 90-260V |
| Light Source | LED bulbs |
| Modern Metal Mushroom Table Lamp | Lamp for Bedroom Bedside |
| Creative Iron LED Desk Light | Home Decoration Fixtures |
Instock
There are no reviews yet.