Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.1 kg |
|---|---|
| Dimensions | 8 × 8 × 8 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Features | DIY Desk Light/Fish tank light/Clip table lamp |
| Finish | Polished Chrome |
| Model Number | Symcore-LED Gooseneck |
| Material | Metal |
| Switch Type | None |
| Warranty | 5 Years |
| Base Type | e27 |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC |
| Shade Type | Shadeless |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | Symcore |
| Body Material | Chrome |
| Diameter | 6mm/8mm/10mm/12mm/16mm |
| Screw Pitch | 1.0mm |
| Package | Distribution nut |
| Color | Silver/Black |
Instock
There are no reviews yet.