Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.737 kg |
|---|---|
| Dimensions | 42 × 15 × 4 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | EU |
| Is Smart Device | no |
| Features | LED Folding Metal Desk Lamp Clip on Light Clamp Long Arm Diming Table |
| Finish | Brushed Stainless |
| Model Number | LED Folding Metal Desk Lamp Clip on Light Clamp Long Arm Diming Table |
| Material | STAINLESS STEEL |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Warranty | LED Folding Metal Desk Lamp Clip on Light Clamp Long Arm Diming Table |
| Base Type | None |
| Style | ART DECO |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Shade Type | ABS |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | mythtiger |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.