Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.853 kg |
|---|---|
| Dimensions | 29 × 14 × 12 cm |
| Luminous Flux | <60 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Finish | NICKEL |
| Model Number | MG-LED |
| Material | Alloy |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 2 year |
| Base Type | None |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Shade Type | ABS |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | IRALAN |
| Body Material | IRON |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.