Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 5 × 5 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | EU |
| Is Smart Device | no |
| Features | 3 models |
| Finish | Brushed Nickel |
| Model Number | LED 01 |
| Material | aluminum |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Warranty | 2 years |
| Base Type | Wedge |
| Style | Contemporary |
| Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Shade Type | Shadeless |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Brand Name | TTaiJiGuan |
| Body Material | aluminum |
| Voltage | 90-260V, AC110V 220V |
| Light Source | LED bulbs |
| Body color | White Silver Black |
Instock
There are no reviews yet.