Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.054 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 5 × 1 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Features | Foldable |
| Finish | NICKEL |
| Model Number | Desk Lamp |
| Material | PVC/Plastic |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Warranty | – |
| Base Type | None |
| Style | Modern Style |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Shade Type | ABS |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Brand Name | oobest |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Product Name | Battery Powered Table Lamp |
| Product Size | Base 8.5×5.3cm, About 29cm High (Straightened) |
| Product Color | White |
| Lamp Beads | 4xCOB |
| Power Supply Mode | 3xAAA (Battery Not Incluede) |
| Product Weight | 58g |
| Size Of Color Box | 6×4.8x11cm |
| Input | DC 4.5V |
| Use | Reading, Studying, Working, Office, Bedroom |
| Type 1 | Rechargeable Lamp |
| Type 2 | Battery Powered Lamp |
| Type 3 | Table Lamp |
| Type 4 | LED Lamp |
| Type 5 | Desk Lamp |
| Support Wholesale | Support Retail |
| Support Dropshipping | Support Free Shipping |
| Support Fast shipping | Within 24 Hours Shipping |
Instock
There are no reviews yet.