Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.4 kg |
|---|---|
| Dimensions | 46 × 7 × 6 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Material | aluminum |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 1 year |
| Style | Modern Style |
| Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC |
| Shade Type | Frosted Glass |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | Wiscolor |
| Body Material | aluminum |
| Voltage | 5V |
Instock
There are no reviews yet.