Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.17 kg |
|---|---|
| Dimensions | 19 × 8 × 4 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Material | Alloy |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Style | Contemporary |
| Certification | ce, FCC, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | No |
| Brand Name | XINGZHIRAOE |
| Body Material | ABS, aluminum |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| LED Monitor Light Bar | Computer Screen Hanging Lamp |
| RGB Atmosphere Pickup Light | Two-sided Monitor Lights |
| Flash Reminder Table Lighting | LED Desk Lamp |
| RGB Atmosphere Desk Lamp | Background Atmosphere Desk Lamp |
| Dimming Desk Lamp | Stepless Dimming Screen Hanging Lights |
| Music Rhythm Screen Hanging Lights | Eye-Care Desk Lamp |
| Reading Light | PC Computer Monitor Light Bar |
| Gaming Table Lighting | Pickup Lamp |
Instock
There are no reviews yet.