Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.5 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 18 cm |
| Is Smart Device | no |
| Features | Handheld desk lamp |
| Finish | IRON |
| Model Number | table lamp |
| Material | Metal |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 1 years |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Shade Type | IRON |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Brand Name | BAIHUAN |
| Body Material | ABS, IRON, PC |
| Voltage | 90-260V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.