Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.391 kg |
|---|---|
| Dimensions | 9 × 9 × 35 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Finish | Brushed Nickel |
| Material | Acryl |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Style | Modern Style |
| Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.