Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.508 kg |
|---|---|
| Dimensions | 45 × 12 × 6 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Model Number | CYTT-150A |
| Material | aluminum |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 1 year |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | Wiscolor |
| Body Material | aluminum |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.