Instock
| Weight | 0.8 kg |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 15 × 10 cm |
| Plug Type | EU |
| Is Smart Device | no |
| Features | Dimmer Swing Long Arm |
| Finish | Polished Chrome |
| Model Number | Modern LED Desk Lamp |
| Material | High polymer |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 24 months for Modern LED Desk Lamp |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce |
| Origin | Mainland China |
| Shade Type | ABS |
| Power Source | AC |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | khelse |
| Body Material | ABS, aluminum |
| Voltage | 90-260V |
| Light Source | LED bulbs |
| Desk Lamp | Modern Adjustable Long Arm Desk Lamp |
| Reading Lamp | Eye Protection 3 Level Brightness Reading Lamp |
| Night Light | Bedside Led Night Light |
| Office Lamp | Office Led Desk Lamp |
| Feature | Adjustable Long Arm Eye Protection 3 Level Brightness |
| Color | Silver Golden Black Metal Desk Lamp |
| Hobby lamp | Dimmable Metal Desk Lamp |
| Adjustable Table Light | Led Task Lamp with Clamp Lamp |
| Study lamp | 3 Brightness Levels and Touch Control Office Reading Lamp Study Lamp |
| Bedside Desk Light | Classical Bedside Desk Light |
| Office Table lamp | Long swing arm desk lamp for School, Reading, Studying, Office |
Instock
There are no reviews yet.