Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.01 kg |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Finish | IRON |
| Model Number | DTL-026 |
| Material | Metal |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Base Type | e27 |
| Style | Contemporary |
| Certification | CCC, ce, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Shade Type | IRON |
| Is Bulbs Included | No |
| Item Type | Desk Lamps |
| Brand Name | GY |
| Voltage | 90-260V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.