Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.2 kg |
|---|---|
| Dimensions | 40 × 18 × 8 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | EU |
| Is Smart Device | no |
| Features | 24W |
| Finish | Brushed Nickel |
| Model Number | CT330-5B-T |
| Material | Metal |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Warranty | |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Certification | none |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | DC |
| Shade Type | Frosted Glass |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | NEWACALOX |
| Body Material | IRON |
| Voltage | 12V |
| Light Source | LED bulbs |
| Color | Black/White |
| LED Light | 160Pcs SMD LED Light |
| LED Light Color | White/Warm/Yellow |
Instock
There are no reviews yet.