Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.308 kg |
|---|---|
| Dimensions | 38 × 18 × 6 cm |
| Luminous Flux | 60-249 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Plug Type | EU |
| Is Smart Device | no |
| Features | Stepless dimming desk lamp |
| Model Number | Magnetic desk lamp |
| Material | PVC/Plastic |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Base Type | Magnetic base |
| Style | Modern Style |
| Certification | CCC, ce, FCC, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Shade Type | Shadeless |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Brand Name | BASEUS |
| Body Material | PVC |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
Instock
There are no reviews yet.