Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 1.3 kg |
|---|---|
| Dimensions | 33 × 33 × 20 cm |
| Luminous Flux | 249-2000 |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Features | mouse lamp |
| Finish | Brushed Nickel |
| Model Number | JSY-TW01 |
| Material | RESIN |
| Switch Type | Push Button Switch |
| Warranty | 3 years |
| Style | ART DECO |
| Certification | CCC, ce, CQC, ROHS |
| Origin | Mainland China |
| Power Source | AC |
| Shade Type | Shadeless |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | No |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Brand Name | NoEnName_Null |
| Body Material | ABS |
| Voltage | 5V |
| Light Source | Incandescent Bulbs |
| Bulb Type | E12 |
| Plug type | USB |
Instock
There are no reviews yet.