Close
0 Product
Pay & Download
Instock
| Weight | 0.78 kg |
|---|---|
| Dimensions | 24 × 18 × 8 cm |
| Hign-concerned Chemical | None |
| Is Smart Device | no |
| Features | Three color dimming with infinite dimming |
| Finish | IRON |
| Model Number | YTD0006 |
| Material | Metal |
| Switch Type | Touch On/Off Switch |
| Warranty | 1year |
| Base Type | Wedge |
| Style | Modern Style |
| Certification | ce |
| Origin | Mainland China |
| Shade Type | IRON |
| Power Source | Rechargeable Battery |
| Is Bulbs Included | Yes |
| Item Type | Desk Lamps |
| Is Dimmable | Yes |
| Body Material | IRON |
| Voltage | 5V |
| Light Source | LED bulbs |
| Battery capacity | 2000 mah |
| Battery life | 5-8H |
| Charging port | Type-c USB |
Instock
There are no reviews yet.